Ernst & Barbara

Volg de belevenissen van Ernst & Barbara

Dag 4. Dagtrip North York Moors National Park

Omdat we 3 nachten op deze camping blijven plannen we vandaag een dagtripje in om de omgeving te verkennen. Vlak om de hoek van de camping ligt in het bos, op een stuk heide, het Cawthorn Roman camp. Dit is een gebied waar de Romeinen een nederzetting hadden in de tweede eeuw na Christus. Het is ontdekt in in 1905 door J.R. Mortimer. We hadden het idee nog een soort van verdedigingsgracht te zien maar verder is het gewoon heide en bos. Mooi bos trouwens, gelegen op een hoger gedeelte van de heuvel, slim bekeken van die Romeinen, goed overzicht over het dal.

Daarna doorgereden richting Whitby door een werkelijk schitterend heide landschap, de heuvels kleuren momenteel paars/rood en de schapen lopen langs de kant van de weg te grazen. Erg mooi gebied hier.

Soms erg steile en smalle wegen, geregeld mag je terugrijden om een andere auto door te laten. We genieten trouwens volop van het niet normaal goede weer, het zal ergens een keer omslaan maar dit hebben we mooi meegepakt 🙂

Kilometerstand: 698km/436miles
temperatuur: 29 graden

Tags: , , , , , ,

This entry was posted on dinsdag, september 5th, 2023 at 22:59 and is filed under Groot-Britannië 2023. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Leave a Reply





XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>